Date Opponent Result Time/Status Links
September
Sun. 16 vs. Saint Rose * W, 8-1 Final
Sat. 22 at ITA East Regional Championship TBA
  Legacy Youth Tennis and Education Center (Philadelphia)
Sun. 23 at ITA East Regional Championship TBA
  Legacy Youth Tennis and Education Center (Philadelphia)
 
October
Sat. 6 vs. New Haven * W, 9-0 Final
 
February
Sun. 10 vs. American International * W, 8-1 Final
 
March
Mon. 11 vs. Adelphi * @ Orlando, Fla. W, 7-2 Final
Tue. 12 vs. Saint Cloud State (MN) @ Haines City, Fla. L, 6-3 Final
Wed. 13 vs. Franklin & Marshall (PA) @ Orlando, Fla. W, 5-4 Final
Thu. 14 vs. Augustana (SD) @ Kissimmee, Fla. L, 9-0 Final
Fri. 22 vs. Merrimack * @ North Easton, Mass. W, 9-0 Final
Thu. 28 at Southern New Hampshire * L, 7-2 Final
 
April
Wed. 3 at Saint Anselm * W, 8-1 Final
Fri. 5 vs. Le Moyne * W, 9-0 Final
Sat. 6 vs. Bentley * W, 8-1 Final
Tue. 9 at Assumption * W, 9-0 Final
Thu. 11 vs. Stonehill * L, 6-3 Final
Sun. 14 vs. Franklin Pierce * W, 9-0 Final
Tue. 16 vs. New Haven W, 5-1 Final
  NE-10 Championship First Round
Thu. 18 at Stonehill L, 5-0 Final
  NE-10 Championship Semifinal
 
September
Sun. 29 at Franklin Pierce * W, 7-2 Final
 
October
Sat. 5 at Le Moyne * W, 6-3 Final
 
February
Sun. 23 at Saint Lawrence L, 7-2 Final
 
March
Sat. 8 vs. Adelphi * L, 6-3 Final
Sun. 16 vs. Colorado College @ Orlando, Fla. W, 5-4 Final
Mon. 17 vs. Wisconsin-La Crosse @ Kissimmee, Fla. L, 7-2 Final
  Completed on March 19 in Winter Park, Fla.
Wed. 19 vs. Oglethorpe (GA) @ Winter Park, Fla. L, 5-4 Final
Thu. 20 vs. Hope (MI) @ Kissimmee, Fla. L, 7-2 Final
  vs. Bethel (MN) @ Kissimmee, Fla. W, 7-2 Final
Tue. 25 vs. Saint Anselm * W, 9-0 Final
Thu. 27 vs. Merrimack * L, 5-4 Final
 
April
Sun. 6 at Saint Rose * W, 9-0 Final
Tue. 8 vs. Assumption * W, 9-0 Final
Wed. 9 at Stonehill * L, 9-0 Final
Sat. 12 at New Haven * W, 7-2 Final
  Yale Tennis Center
Sun. 13 vs. Southern New Hampshire * W, 5-4 Final
Tue. 15 at Bentley * W, 5-4 Final
  Cedardale Athletic Club (Haverhill, Mass.)
Wed. 16 vs. American International * W, 7-2 Final
Wed. 23 vs. Southern New Hampshire L, 5-0 Final
  NE-10 Championship First Round @ The EDGE (South Burlington, Vt.)
 
September
Sat. 13 vs. New Haven * W, 6-3 Final
Sun. 14 at American International * W, 7-2 Final
Tue. 16 vs. Merrimack * L, 5-4 Final
Sat. 20 at Bentley * W, 9-0 Final
Sun. 21 at Stonehill * L, 9-0 Final
Wed. 24 vs. Saint Anselm * W, 8-1 Final
Tue. 30 vs. Southern New Hampshire * L, 6-3 Final
 
October
Sat. 4 at Le Moyne * W, 5-3 Final
  Gold's Gym (Liverpool, N.Y.)
Sun. 5 at Saint Rose * W, 8-1 Final
  Tri-City Club (Latham, N.Y.)
Wed. 8 vs. Assumption * W, 7-2 Final
Fri. 10 vs. Adelphi * L, 7-2 Final
Sat. 11 at Franklin Pierce * W, 9-0 Final
Tue. 21 at Merrimack % L, 5-0 Final
  NE-10 Championship First Round - Northeast Tennis Center (Middleton, Mass.)
 
September
Wed. 9 at Saint Anselm * L, 5-2 Final
Sat. 12 vs. Le Moyne * L, 8-1 Final
Sun. 13 vs. Saint Rose * W, 6-3 Final
Sat. 19 at Adelphi * L, 9-0 Final
Sun. 20 at New Haven * W, 9-0 Final
  Amity Regional High School (Woodbridge, Conn.)
Wed. 23 vs. Bentley * L, 7-2 Final
Sat. 26 vs. Stonehill * L, 7-2 Final
Sun. 27 vs. Franklin Pierce * W, 9-0 Final
 
October
Sat. 3 at Merrimack * L, 9-0 Final
  Northeast Tennis Center (Middleton, Mass.)
Sun. 4 at Assumption * L, 6-3 Final
Fri. 9 at Southern New Hampshire * L, 8-1 Final
  Allard Center (Goffstown, N.H.)
Sat. 10 vs. American International * W, 7-2 Final
 
September
Sun. 4 vs. Colby-Sawyer L, 8-1 Final
Wed. 7 vs. Saint Anselm * W, 6-3 Final
Sat. 10 at Stonehill * L, 9-0 Final
Sun. 11 at Saint Rose * W, 7-2 Final
  Tri-City Club (Latham, N.Y.)
Tue. 13 vs. SUNY Plattsburgh W, 8-1 Final
Sat. 17 vs. Adelphi * L, 8-1 Final
Sun. 18 vs. New Haven * W, 8-1 Final
Wed. 21 at Bentley * L, 7-2 Final
  Brandeis University
Sun. 25 at Franklin Pierce * W, 7-2 Final
 
October
Sat. 8 at American International * W, 6-3 Final
Sun. 9 at Le Moyne * L, 8-1 Final
Tue. 11 vs. Merrimack * L, 8-1 Final
Wed. 12 vs. Assumption * L, 9-0 Final
Thu. 13 vs. Southern New Hampshire * L, 9-0 Final
 
September
Sat. 2 vs. Daemen (NY) L, 6-3 Final
Sat. 9 at Merrimack * L, 7-2 Final
Wed. 13 at SUNY Plattsburgh W, 9-0 Final
Sat. 16 vs. Franklin Pierce * W, 8-1 Final
Sun. 17 vs. Stonehill * L, 9-0 Final
Tue. 19 vs. American International * W, 6-3 Final
Sat. 23 at Assumption * L, 9-0 Final
Sat. 30 vs. Saint Rose * W, 8-1 Final
 
October
Sun. 1 vs. Le Moyne * L, 7-2 Final
Tue. 3 at Saint Anselm * L, 6-3 Final
Sat. 7 at New Haven * L, 5-4 Final
Sun. 8 at Adelphi * L, 9-0 Final
  Point Set Indoor Racquet Club (Oceanside, N.Y.)
Wed. 11 vs. Bentley * L, 6-3 Final
Sat. 14 at Southern New Hampshire * L, 6-3 Final
 
September
Fri. 7 vs. Roberts Wesleyan (NY) L, 5-2 Final
Sat. 8 at Stonehill * L, 7-0 Final
Sun. 9 at Franklin Pierce * W, 6-1 Final
Wed. 12 vs. SUNY Plattsburgh W, 8-1 Final
Tue. 18 at American International * W, 7-0 Final
  Ludlow (Mass.) Tennis Club
Fri. 21 vs. Saint Anselm * L, 4-3 Final
Sun. 23 vs. Merrimack * L, 6-1 Final
Wed. 26 at Bentley * W, 4-3 Final
  Brandeis University
Sat. 29 at Saint Lawrence L, 6-3 Final
Sun. 30 at Le Moyne * L, 7-0 Final
  Elevate Fitness (DeWitt, N.Y.)
 
October
Tue. 2 vs. Northern Vermont-Johnson W, 9-0 Final
Thu. 4 vs. Assumption * L, 6-1 Final
Sat. 6 vs. New Haven * L, 4-1 Final
Sun. 7 vs. Adelphi * L, 6-1 Final
  The EDGE (South Burlington, Vt.)
Sat. 13 vs. Southern New Hampshire * L, 7-0 Final
 
September
Sat. 7 at Adelphi * 12:00 PM
Sun. 8 at New Haven * 12:00 PM
Tue. 17 at SUNY Plattsburgh 4:00 PM
Thu. 19 at Northern Vermont-Johnson 3:30 PM
Sat. 21 vs. Bentley * 12:00 PM
Sun. 22 vs. Stonehill * 12:00 PM
Wed. 25 at Saint Anselm * 4:00 PM
Sun. 29 at Assumption * 11:00 AM
 
October
Tue. 1 vs. Franklin Pierce * 3:00 PM
Sat. 5 vs. American International * 12:00 PM
Sun. 6 at Southern New Hampshire * 1:00 PM
Sat. 12 vs. Le Moyne * 12:00 PM
Wed. 23 at NE10 Championship First Round % TBA
Fri. 25 at NE10 Championship Semifinal % TBA
Sun. 27 at NE10 Championship Final % TBA
* Conference
% Post season
Bold team: Home event