Composite Calendar

April 2019
Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday
31
at Franklin Pierce
10:00 AM

Merrimack
12:00 PM

at Franklin Pierce
1:00 PM
1
2
at Bentley
3:00 PM

at Saint Anselm
3:00 PM

Saint Rose
3:30 PM
3
at Southern New Hampshire
3:00 PM

at Southern New Hampshire
3:00 PM

at Southern New Hampshire
5:00 PM
4
Castleton
3:30 PM
5
6
at Pace
TBA

Pace
12:00 PM

Southern Connecticut State
12:00 PM

Adelphi
12:00 PM

Southern Connecticut State
2:00 PM

Pace
3:00 PM

at Bentley
3:30 PM
7
UMass Boston
TBA

Adelphi
12:00 PM

New Haven
12:00 PM

New Haven
2:00 PM

Adelphi
3:00 PM
8
9
Southern New Hampshire
3:00 PM

Southern New Hampshire
3:30 PM
10
Franklin Pierce
3:30 PM

at Southern New Hampshire
7:00 PM
11
SUNY Plattsburgh
3:30 PM
12
13
at Assumption Spring Invitational
9:00 AM

American International
12:00 PM

at Stonehill
12:00 PM

Stonehill
12:00 PM

at New Haven
1:00 PM

at Stonehill
2:00 PM

Assumption
3:00 PM
14
at Assumption Spring Invitational
9:00 AM

Assumption
12:00 PM

at Stonehill
12:00 PM

at Stonehill
2:00 PM

Assumption
3:00 PM
15
16
Saint Anselm
3:30 PM

at Saint Anselm
3:30 PM
17
Franklin Pierce
3:00 PM

at Bentley
3:00 PM

Southern New Hampshire
3:30 PM

at Colby-Sawyer
3:30 PM

at Colby-Sawyer
3:30 PM

Franklin Pierce
5:00 PM
18
at Castleton
3:00 PM
19
at Penmen Spring Invitational
9:00 AM

Bentley
3:00 PM

at Merrimack
3:30 PM
20
at Penmen Spring Invitational
9:00 AM

Bentley
11:00 AM

at Le Moyne
12:00 PM

at Merrimack
12:00 PM

American International
1:00 PM

Bentley
1:00 PM

at Merrimack
3:00 PM
21
22
at Northern Vermont-Lyndon
3:30 PM
23
Merrimack
TBA

at Franklin Pierce
4:00 PM
24
at Stonehill
3:30 PM

Southern New Hampshire
3:30 PM
25
26
at Le Moyne
TBA

at Assumption
4:00 PM
27
at NE10 Championship First Round
TBA

at Le Moyne
12:00 PM

at Assumption
12:30 PM

Stonehill
2:00 PM

at Assumption
2:30 PM
28
Stonehill
12:00 PM

Stonehill
3:00 PM
29
30
at NE10 Championship First Round
TBA

at NE10 Championship First Round
TBA

Saint Anselm
3:30 PM
1
at NE10 Championship Quarterfinal Round
TBA

at NE10 Championship Semifinal Round
TBA
2
at NE10 Championship
TBA

at NE10 Championship Semifinal Round
TBA
3
at NE10 Championship
TBA

at Bentley
12:00 PM

at Bentley
3:00 PM
4
at NE10 Championship Semifinal Round
TBA

at NE10 Championship Final
TBA

at NE10 Championship
TBA

at NE10 Championship Final
TBA

at Bentley
1:00 PM